Styczeń w filii w Uboczu

biblioteka gryfów śląski filia ubocze Pamiętają o seniorach

Dziecięce koło biblioteczne w Uboczu nie zapomina o seniorach. Z okazji Dnia Babci i Dziadka, wnuczęta zaprezentowały inscenizację słowno-muzyczną, a także wręczyły upominki i własnoręcznie wykonane laurki. Nie obyło się też bez konkursów, w których uczestniczyli zarówno dziadkowie, jak i wnuczęta. Wszyscy miło bawili się przy słodkim poczęstunku.

Lekcje uczą i bawią

W styczniu do biblioteki przybyły klasy I-III, aby uczestniczyć w lekcji bibliotecznej „Widzę, słyszę, czytam, czyli media źródłem przekazu”. Dzięki ciekawie dobranym środkom dydaktycznym, dzieci ucząc się, rozwiązywały rebusy, układały rozsypanki wyrazowe, krzyżówki itp. Uwieńczeniem zajęć było zaprezentowanie multimedialnego kącika znajdującego się w bibliotece.

Jesteś tutaj: GŁÓWNA Biblioteka Aktualności Styczeń w filii w Uboczu