Książka na Mikołajki

Biblioteka w Gryfowie15 grudnia, bibliotekarki oddziału dziecięcego Biblioteki Publicznej oraz biblioteki szkolnej gryfowskiej SP, zorganizowały spotkanie literackie promujące czytelnictwo wśród najmłodszych dzieci. Bohaterką tego spotkania była gryfowska poetka i pisarka Elżbieta Śnieżkowska-Bielak, choć właściwie praw­dzi­wymi bohaterami były książki, bajki i wiersze autorki o tematyce mikołajkowo-świątecznej. Wesołe grono pierwszoklasistów bawiło się doskonale, udowadniając, że książki zajmują ważne miejsce wśród ich zainteresowań. Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały w prezencie kolorowe mikołajki wykonane przez bibliotekarkę oddziału dziecięcego Jolantę Kuczyńską.

Fot.: Agnieszka Guzy

Jesteś tutaj: GŁÓWNA Biblioteka Aktualności Książka na Mikołajki