Font Size

Cpanel
Biblioteka w Gryfowie Śląskim polecaKatalog elektronicznyStan konta głównaStan konta dziecięcaKurier Gryfowski - Numery archiwalne

Aktualności

Claude Monet fotografii

Mistrz impresjonizmu nie powstydziłby się fantastycznie malarskiej fotografii, którą zaprezentował 14 września na wystawie w Europejskim Centrum Kulturalno-In­for­ma­cyj­nym utytułowany, szczeciński fotografik Cezary Dubiel. „Portowe impresje – port to jest poezja” – tak zatytułował artysta swoją ekspozycję i trafił w sedno. Port to jest poezja, poezją są też jego malarskie zdjęcia.

cezary dubiel biblioteka gryfów wernisaż katalog wystawyLicznie przybyła publiczność, wśród której był prezes Jeleniogórskiego Towarzystwa Fotograficznego Tadeusz Biłozor, przyjęła wystawę z wyjątkowym entuzjazmem. To było wydarzenie artystyczne, na które warto było czekać. Cezary Dubiel w swym napiętym kalendarzu wynalazł termin specjalnie dla Gryfowa z wyjątkowym trudem. Pomogła nam osobista znajomość zawarta podczas Artystycznych Spotkań Przyjaciół w Gryficach. Miło nam, że tak wspaniale owocuje partnerstwo naszych zaprzyjaźnionych miast.

W sobotę 15 września, Cezary Dubiel poprowadzi warsztaty z diaporamy cyfrowej dla gryfowian. Ich plonem będzie diaporama o Gryfowie, w której będą wykorzystane zdjęcia uczestników warsztatów. W związku z tym, że Cezary jest mistrzem wielokrotnie nagradzanej w kraju i za granicą diaporamy, możemy się spodziewać wyjątkowego majstersztyku, którym oczywiście podzielimy się na naszej stronie (link poniżej).

Tych, którzy nie mogli być na wernisażu, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia tej wspaniałej wystawy. Będzie ona czynna do połowy października w godzinach pracy Biblioteki Publicznej.

POBIERZ DIAPORAMĘ (25,5 MB)

Galeria zdjęć

Fot.: Paweł Rubaj

Jesteś tutaj: GŁÓWNA Biblioteka Aktualności Claude Monet fotografii