Tęczowe wakacje w filii w uboczu

W gorące, słoneczne dni dzieci podczas zajęć bibliotecznych miały wiele atrakcji. Spotykały się z bajką terapeutyczną pod chmurką. Podczas zajęć plastycznych malowały palcami kolorowe kwiaty, wykonywały zwierzaki z magicznych kółek i kwadratów oraz rysowały kredą na asfalcie-dziękuję Tosi Karnickiej za wspaniały portret. Wakacje w bibliotece zakończyły się festynem „Lato Pod Lotnikiem”. Na dzieci, a także ich rodziców czekały w tym dniu liczne atrakcje między innymi zawody, konkurencje, zabawy animacyjne, wata cukrowa, popcorn oraz ognisko z kiełbaskami. Dziękuję gorąco Radzie Sołeckiej oraz animatorce Małgosi Królikowskiej za pomoc w zorganizowaniu letniego festynu.

Joanna Czerwiec

Jesteś tutaj: GŁÓWNA Biblioteka Aktualności Tęczowe wakacje w filii w uboczu