Wakacje w bibliotece

Zajęcia wakacyjne odbywały się zgodnie z planem, który dzieci bacznie śledziły. W planie tym ujęliśmy wszystko to, co dzieci lubią najbardziej czyli zajęcia plastyczne, animacyjne, czytelnicze i ruchowe. Nie zabrakło przeżywających swój renesans gier planszowych, a także coraz popularniejszych w naszej bibliotece warsztatów z kodowania przy pomocy robotów Photon. Tradycyjnie nie zabrakło także wakacyjnych gości. Tym razem nasze zajęcia uatrakcyjnili panowie: Rafał Wieczorek – artysta plastyk, który prowadził zajęcia ceramiczne z gliny oraz Zygmunt Bodak – muzyk, który poprowadził zajęcia z rytmiki i zabawy przy akordeonie.

Dziękujemy też pani Ewelinie Przybysz za pomoc w zajęciach plastycznych – Balonowe stworki.

Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom i darczyńcom za maskotki, kolorowe pufy, książki, gry planszowe, puzzle, słodycze i napoje. Naszymi sponsorami byli: Maja Obłodecka, Maciej Milkowski, Helenka Kosakowska, Kornelia Koman, Malwina Misiak, Dorota Wawer, Wiesława Palewska, Julia Wrona oraz panie Edyta i Agata.

Fot.: Paweł Rubaj, Jolanta Kuczyńska

Jesteś tutaj: GŁÓWNA Biblioteka Oddział Dziecięco-Młodzieżowy Aktualności z oddziału Wakacje w bibliotece