Kolejne nowości dotarły już do naszej biblioteki i cieszą czytelnicze oko.
Dla każdego coś miłego, a w naszym stosiku znajdą Państwo między innymi:

„Morderstwo znad Wisły” Jarosława Molendy – zbiór najgłośniejszych, niewyjaśnionych spraw kryminalnych, zarysowanych na tle zmieniającej się przez dekady, polskiej rzeczywistości.
Najnowszy cykl powieści Doroty Ponińskiej „Romantyczni” – osadzone w XIX-wiecznej Europie powieści o losach Polaków na obczyźnie. A wśród bohaterów m.in. książę Adam Czartoryski czy Juliusz Słowacki.
„Stulecie winnych. Początek” Ałbeny Grabowskiej – prawdziwa gratka dla fanów serii. Tym razem autorka opisuje historię rodu Winnych, sięgającą połowy XIX wieku.
„Ciemność Widoma. Pamiętnik o szaleństwie” – wstrząsające i do bólu prawdziwe świadectwo walki z depresją autora słynnego „Wyboru Zofii” Williama Styrona
„Diana. Jej historia” – blisko ćwierć wieku po ukazaniu się pierwszego wydania najsłynniejszej biografii Królowej Ludzkich Serc (zwanej również „najdłuższym pozwem rozwodowym z historii”), Andrew Morton powraca do tajnych taśm, które nagrał z księżną i ujawnia nowe, zaskakującej fakty na temat jej życia i osobowości.
Seria „Wrzosowisko” Anny Łajkowskiej – trylogia opisująca życie Polki, która wyjechała do Anglii, bo tam na nowo ułożyć sobie życie.
„Bliski koniec” Joanny Jax – trzeci tom uwielbianego przez czytelników cyklu „Drugi brzeg”.
„Sezon na truskawki” Marty Dzido – historia miłosna w stylu retro, opowiadająca o dziewczętach dorastających pod koniec lat osiemdziesiątych.
„Detektyw Jacek Przypadek” i „Na wieki wieków” – dwie serie komedii kryminalnych autorstwa Jacka Getnera. „Szpital dla psychopatów” Stephena Seager’a – wspomnienia lekarza, opisujące rok stażu na oddziale psychiatrycznym, ukazujące prawdę o życiu za drzwiami zamkniętego ośrodka. „O psie, który uratował święta” W. Bruce’a Camerona – najnowsza, świąteczna powieść autora bestsellerowej serii „Był sobie pies”.

Po te i wiele innych nowości zapraszamy do biblioteki!

Oprac. Sandra Gałka