Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/gallery/2018-listopad-w-bibliotece-w-uboczu

Aktualności z filii w Uboczu

Dziś każdy mały uczeń z oddziału przedszkolnego przyniósł ze sobą do szkoły swojego ulubionego pluszaka, aby uczcić jego święto. Przecież to właśnie mięciutkie misie są najlepszym przyjaciółmi naszych pociech. Na zaproszenie Biblioteki Publicznej z filią w Uboczu wybraliśmy się na wspaniałe spotkanie z Panią Misiową, która przygotowała dla naszych przedszkolaków wiele atrakcji (…). Dziękujemy pani Joannie Czerwiec z filii biblioteki w Uboczu za zaproszenie.

Magdalena Pawluczyk

W gorące, słoneczne dni dzieci podczas zajęć bibliotecznych miały wiele atrakcji. Spotykały się z bajką terapeutyczną pod chmurką. Podczas zajęć plastycznych malowały palcami kolorowe kwiaty, wykonywały zwierzaki z magicznych kółek i kwadratów oraz rysowały kredą na asfalcie-dziękuję Tosi Karnickiej za wspaniały portret. Wakacje w bibliotece zakończyły się festynem „Lato Pod Lotnikiem”. Na dzieci, a także ich rodziców czekały w tym dniu liczne atrakcje między innymi zawody, konkurencje, zabawy animacyjne, wata cukrowa, popcorn oraz ognisko z kiełbaskami. Dziękuję gorąco Radzie Sołeckiej oraz animatorce Małgosi Królikowskiej za pomoc w zorganizowaniu letniego festynu.

Joanna Czerwiec

Bajeczne święto w filii Biblioteki w Uboczu przebiegło w radosnej atmosferze. Mali uczestnicy zajęć zaraz po przybyciu zamienili się w bajkowych bohaterów. Dzieci wykazały się ogromną znajomością tytułów baśni. Cieszy więc fakt, że rodzice czytają najmłodszym książki, a starsza latorośl samodzielnie przenosi się w ten cudowny świat fantazji. Na naszych bajkowych bohaterów czekał słodki zakątek z ciepłym popcornem. Dziękuję bardzo serdecznie rodzicom i babciom za znalezienie czasu na przyprowadzenie swoich pociech do Krainy Baśni.

Joanna Czerwiec

Kurier Gryfowski Lipiec-Sierpien 2020